Over ons

Pimm® Solutions is in 2011 opgericht en opereert en financiert zelfstandig de onderneming. Pimm® maakt deel uit van de ISM eGroup. ISM eCompany is één van Nederlands grootse e-commerce organisaties met een wereldwijd klantbereik en wereldwijd ca. 400. Pimm® Solutions levert een zeer innovatieve e-commerce oplossing genaamd Pimm®, voor groot-zakelijke klanten. De klanten van Pimm® zijn onder meer; Adecco Group, PostNL, Connexxion, Randstad Groep Nederland, T-Mobile, Ziggo, Exact Software, Het Ministerie van Financiën en Manpower Groep. 

Pimm® Solutions biedt deze klanten een online portal waar ze eenvoudig cadeaus en attenties voor werknemers en relaties kunnen bestellen. Het productassortiment in de Pimm® bestaat onder meer uit taarten, cadeaubonnen en bloemen, afkomstig van meer dan 3.500 aangesloten leveranciers waar Pimm® zelf inkoopcontracten mee heeft afgesloten.
Dankzij de Pimm® oplossing en het netwerk van leveranciers besparen deze organisaties honderdduizenden euro’s per jaar aan administratieve afhandeling van facturen en declaraties. Bovendien is het voor medewerkers erg gebruiksvriendelijk en hoeven ze niets meer voor te schieten.