Waarom onze organisatie

Werken in een internationale omgeving, met collega’s en klanten uit heel Europa.
Alle ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën, ongeacht hoelang je bij ons aan de slag bent.
Een erg fijne werksfeer! Bij Gallagher steken we echt samen de handen uit de mouwen

Wij bieden

8% vakantiegeld
Vast regeling rondom tegemoetkoming reiskosten
Winstdelingregeling

Over ons

Bij Gallagher Europe zijn 135 mensen werkzaam die met veel passie de markt bedienen via dealers en online-kanalen. Met vertegenwoordiging in bijna alle Europese landen, via ruim 6.000 dealers, wordt onder de naam Gallagher Europe de absolute top op het gebied van dierverzorging en elektrische afrasteringen geleverd.

Wij zijn innovatief, gepassioneerd en ambitieus. Door constant te vernieuwen en verbeteren, een heldere missie om alle dierhouders in Europa te voorzien van onze topproducten, een bedrijfsstrategie die gebaseerd is op snelle marktexpansie, een complex bedrijfsproces in alle linies maakt dat wij op zoek zijn naar aanpakkers die deze uitdaging aan willen gaan.



Onze waarden

Creativiteit
Continue op zoek naar vernieuwing en kwalitatief betere oplossingen zowel in product als proces met als doel om meer toegevoegde waarde te bieden aan onze directe klant
innovatie
Een sterke oriëntatie op vernieuwing en de beste willen zijn. Vernieuwingen kunnen snel worden doorgevoerd om dicht bij de markt te blijven
Kwaliteit
aandacht voor professionalisering en het stroomlijnen van processen om de groei en continuïteit richting de toekomst te blijven waarborgen.
Passie
We zijn trendsetter in onze markt. Dat drijft ons. Dit uit zich verder in een houding die commercieel, betrokken en resultaatgericht is.

Hoe ziet je sollicitatieprocedure eruit?

Sollicitatie
Enthousiast geworden? Dan is de eerste stap de sollicitatie, stuur je CV en motivatie naar ons op!
Eerste reactie
Wij kijken naar je CV en motivatie, zien we een match dan nemen we contact op voor een vervolgafspraak
Telefonische screening
De volgende stap is dat wij jou bellen voor een afspraak en om nog wat extra vragen te stellen afhankelijk van de vacature en jouw CV
Op gesprek
We nodigen je graag uit voor een gesprek, om kennis te maken en om te kijken of we een match zijn. Afhankelijk van de vacature zal het verschillen met hoeveel mensen je gaat spreken en hoe vaak.
Aangenomen
Zijn wij beiden tevreden? Dan ben je aangenomen!