Waarom onze organisatie

Werken mét en vóór elkaar.
Een echt familiebedrijf sinds 1983 met een hecht team van circa 45 medewerkers.
Alles onder één dak in Boxtel: van kantoor en productie tot logistiek.

Wij bieden

8% vakantiegeld en pensioenregeling
29 verlofdagen
Een jaarlijkse prestatiebonus

Onze recruiter

Over ons

Celdex BV is een innovatieve producent van kunststofschuim afdichtingsproducten en -systemen voor de bouw en industrie. Vanuit het hoofdkantoor in Boxtel werken circa 45 medewerkers dagelijks aan slimme oplossingen voor luchtdicht bouwen.

Bij Celdex produceren ze innovatieve schuimproducten voor de bouw, industrie, akoestiek en sport & vrije tijd. Denk aan producten die zorgen voor minder tocht, meer comfort en energiebesparing. Al meer dan 40 jaar zijn ze specialist in een groot scala aan afdichtingen Γ©n dat doen we met trots, vakmanschap en Brabantse nuchterheid.

Celdex levert met Dichtgarant (afdichtingsconcept) en Seal4Prefab (afdichtingssysteem voor prefab bouw & industrie) onderscheidende oplossingen voor luchtdicht bouwen.



Onze waarden

Duurzaamheid
.
Innovatief
.
Informeel
.
Vertrouwen
.

Bij Celdex is de volgende vacature beschikbaar:

Hoe ziet je sollicitatieprocedure eruit?

Sollicitatie
Jouw sollicitatie komt bij XLIX Recruitment binnen
Telefonische screening
Bij een geschikt CV wordt er eerst telefonisch contact met je opgenomen of je krijgt helaas een mail met een afwijzing
Eerste interview
Daarna word je voorgesteld aan de opdrachtgever, waar je ook rechtsreeks in loondienst komt, en daar vindt ook het kennismakingsgesprek plaats.
Aanbod
Bij één of meerdere positieve gesprekken doet de opdrachtgever jou een contractvoorstel
Aangenomen
Beide een krabbel eronder en je bent aangenomen ;-)
Proeftijd
Een maand proeftijd is vaak standaard
Ten slotte
Gefeliciteerd met je nieuwe baan!