Waarom onze organisatie

Veel interactie op de werkvloer en management.
Brabantse gezelligheid met worstenbrood.
Veel ruimte voor eigen inbreng.

Wij bieden

Opleidingsbudget
PMT
Vakantiegeld

Onze recruiter

Over ons

Mooi geregeld bij Autoschade Van Hasselt

Werken bij Autoschade Van Hasselt betekent werken in een warme, typisch Brabantse sfeer waar vakmanschap en gezelligheid hand in hand gaan. Sinds 1969 zijn wij een vertrouwd adres voor schadeherstel aan personenauto’s, bedrijfswagens, trucks en machines. Ons familiebedrijf heeft een sterke band met de regio en met onze klanten, en die betrokkenheid voel je elke dag op de werkvloer. We werken samen aan het beste resultaat, mét oog voor elkaar.

 

Trots op weg

Je komt terecht in een hecht team van zo’n 10 tot 12 collega’s, variërend in leeftijd van 18 tot 65+ jaar. Juist die mix maakt het werken bij ons zo bijzonder: jong leert van oud, en andersom. We delen onze vakkennis én onze ervaringen uit het leven, want we zijn niet alleen collega’s, maar ook mensen die oprecht in elkaar geïnteresseerd zijn. Zo houden we elkaar scherp, blijven we leren en houden we het gezellig op de werkvloer.



Onze waarden

Gelijkwaardigheid
We doen het samen, spreken elkaar direct aan en helpen elkaar.
Resultaatgericht
Werken met planning maar verkopen geen nee maar zoeken naar oplossingen.
Klantgericht
Een tevreden klant is een ambassadeur voor onze prestatie en bedrijf.
Verantwoordelijkheid nemen
We vinden het belangrijk om in eigen werk, naar collega's en klanten de eigen rol te zien en waar te maken.

Hoe ziet je sollicitatieprocedure eruit?

Sollicitatie
Als je sollicitatie binnen is nemen we contact met je op.
Eerste interview
Je wordt uitgenodigd voor een gesprek om meer over elkaar te weten te komen.
Aanbod
Is er een wederzijdse klik? Dan doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden.
Aangenomen
Welkom!
Proeftijd
Er is een proeftijd van 1 maand.

Gerelateerde organisaties