Als promoter bij Young Perfect sta je in de supermarkt voor bekende A-merken. Je laat shoppers proeven, vertelt over het product en zorgt dat ze het merk onthouden. Bij ons heet die rol merkambassadeur: je bent het gezicht van het merk op de winkelvloer. Je werkt vooral bij Albert Heijn, maar ook in andere winkels, en soms in een kookstudio of op een evenement.
Activaties zijn van woensdag tot en met zondag, en je kiest zelf je dagen in de app. Heb je een auto met wat bergruimte? Dan staat de demobiel met alle spullen bij jou thuis. Geen auto? Dan staat alles op locatie klaar en reis je met het OV. Ervaring is niet nodig: je krijgt een briefing, materialen en werkkleding, en een fieldcoach helpt je bij je eerste activaties.
Zie jij jezelf al helemaal staan als merkambassadeur? Laat het ons weten!
Binnen 48 uur bel of app ik je voor een korte kennismaking. Vragen? Bel 076-520 29 33 of mail naar werving@youngperfect.nl.
Pepijn, recruiter Young Perfect
promoter / promotor / promotiewerk / promoter bijbaan / promotie supermarkt / merkambassadeur / sampling / proeverij / flexibel werk / weekendbaan