🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Schoonmaker 3 kantoren 20 uur per week

Schoonmaakbedrijf Aalbers BV
Groot-Ammers

Bekijk vacature nogmaals

Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.

Taken en verantwoordelijkheden

Vind je het leuk om schoon te maken? Heb je een auto en vind je het geen probleem tussen locaties te rijden? Dan is dit iets voor jou!

Als Schoonmaakmedewerker bij Aalbers ga je zelfstandig aan de slag bij drie kantoorlocaties van 1 opdrachtgever met een werkprogramma. Bij de werkzaamheden kun je denken aan het schoonmaken van kantoren, sanitaire ruimtes en verkeersruimtes. De werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag, met de werktijden overdag. 

Een voorbeeld van hoe jouw week eruit kan zien: (je kan het namelijk zelf indelen, zoals jij fjin vindt!)

Maandag: Je start in Groot-Ammers van 8.00-11.45 uur. Hierna heb je lekker even pauze en ga je na jouw pauze naar Schelluinen van 12.45 tot 14.15 uur. Daarna ga je naar Hardinxveld-Giessendam van 15.30 tot 17.30 uur. 

Dinsdag: Je start om 9 uur bij Hardinxveld-Giessendam en je bent om 11 uur klaar met werken. 

Woensdag: Je start om 8.00 uur in Groot-Ammers en gaat naar huis om 11.45 uur. Van 14:00 tot 16:00 ben je in Hardinxveld-Giessendam

Donderdag: Je start om 9 uur bij Hardinxveld-Giessendam en je bent om 11 uur klaar met werken. 

Vrijdag: Je start om 9 uur bij Hardinxveld-Giessendam en je bent om 11 uur klaar met werken. 

Profiel kandidaat

  • Ervaring in de schoonmaak is mooi meegenomen
    • Aanstormende talenten zijn ook van harte welkom!
  • Je steekt graag je handen uit de mouwen
  • Je houdt ervan om ruimtes spik en span achter te laten
  • Je kunt je verstaanbaar maken in het Nederlands en/of het Engels
  • Je kunt zelf naar je werk toe komen 
    • Bijvoorbeeld met de auto

Geboden wordt

Geen ervaring in de schoonmaak?

Geen probleem! Wij bieden je de basisvakopleiding schoonmaak aan binnen de eerste 12 maanden dat je bij ons werkt. Daarnaast ben je bij ons geen nummertje en geven we persoonlijke begeleiding op maat.

Wat wij bieden:

  • Een vast aanspreekpunt
  • Ruimte voor opleiding en persoonlijke ontwikkeling
  • 27 vakantiedagen 
  • Goede pensioenregeling
  • Een bruto uurloon tussen de €15,52 en €17,05
    • Vanaf 20 jaar
    • Afhankelijk van jouw werkervaring
  • 8% vakantiegeld uitbetaald in mei
  • 5% eindejaarsuitkering conform CAO
    • Vanaf 6 maanden of langer in dienst
  • Reiskostenvergoeding 
  • Een tijdelijk contract met uitzicht op onbepaalde tijd.

Meer informatie

Voor meer informatie bekijk onze bedrijfspagina (klik op ons logo bovenaan de vacature).

Solliciteren?
Solliciteer direct via bovenstaande button.


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Synoniemen vacaturetitel

Schoonmaker, Schoonmaken, schoonmaak, poetsen, Zuid-Holland, Groot-Ammers, Schelluinen, Hardinxveld-Giessendam, Ottoland, Bleskensgraaf, Boven-Hardinxveld, Goudriaan, Gorinchem, Giessen-oudekerk, Brandwijk, Giessenburg, Langerak, Sliedrecht

✕
Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.