🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Allround Productiemedewerker

Apluspersoneel
Numansdorp

Bekijk vacature nogmaals

Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.

Taken en verantwoordelijkheden

Als allround productiemedewerker ga je aan de slag bij een toonaangevende producent van proces- en transportbanden. Je speelt een centrale rol in het productieproces en krijgt alle ruimte om het product en de techniek te leren kennen. Dankzij een uitgebreid inwerktraject ontwikkel jij je snel tot een zelfstandige kracht binnen het team.

Op een gemiddelde werkdag houd jij je bezig met het op maat maken van producten, het bedienen van machines, laden en lossen van goederen, het lezen van technische tekeningen en het ondersteunen van collega’s op verschillende afdelingen. Je werkt in een hecht team, waar kwaliteit en samenwerking voorop staan. Je krijgt de kans om je technische vaardigheden verder uit te bouwen en afwisselende taken op te pakken.

Ben jij op zoek naar een langdurige, fulltime baan waarin je echt het verschil kunt maken? Wil je doorgroeien en wellicht zelfs richting de buitendienst montage? Solliciteer vandaag nog en word onderdeel van een enthousiast en innovatief team!

Profiel kandidaat

  • Minimaal VMBO of MBO werk- en denkniveau
  • Technische affiniteit en handigheid
  • Bereidheid om fysiek werk te verrichten
  • Teamspeler met goede communicatieve vaardigheden
  • Flexibele, proactieve instelling
  • Ervaring met industriële snijmachines of assemblage is een pré
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
  • Leergierigheid en verantwoordelijkheidsgevoel

Geboden wordt

  • Een fulltime functie (40 uur per week) binnen een groeiende organisatie
  • Salaris van €2.700 per maand op basis van kennis en ervaring
  • Reiskostenvergoeding
  • Uitgebreid inwerktraject en interne opleiding
  • Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf, ook richting buitendienst montage
  • Uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren
  • Prettige werktijden: 07:30 tot 16:00 uur
  • Werken bij een marktleider in de technische sector

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.