🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Afwasser in een tweesterrenzaak 3 of 4 avonden per week

De Treeswijkhoeve
Waalre

Bekijk vacature nogmaals

Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.

Taken en verantwoordelijkheden

Wil jij onderdeel worden van een hecht team? Werken in een professionele keuken? Zien hoe er iedere avond de sterren van de hemel wordt gekookt en hier jouw bijdrage aan leveren? Dan zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer direct als afwasser en kom ons team versterken!
 
Je start je werkdag aan het eind van de middag. Als je wil, is er de mogelijkheid om mee te eten. Daarna ga ja aan het werk. Er zijn twee machines: één voor de borden en het bestek en één voor de keukenafwas. Je werkt bij ons met het beste materiaal en mooi servies. Als alles schoon is, zet je het weer terug op de juiste plek. En aan het eind van de avond zorg je ervoor dat alles in de afwaskeuken weer opgeruimd en netjes is voor de volgende dag.

 

Profiel kandidaat

Wij zoeken een echte aanpakker, iemand die de handen uit de mouwen steekt en er niet vies van is om iedere avond de afwasklus te klaren.
 
Verder zoeken wij iemand die:

  • 3 of 4 avonden per week beschikbaar is voor ongeveer 6 tot 8 uur per avond. Precieze aantal uur is bespreekbaar
  • Iemand die loyaal is en een vast onderdeel van ons team wenst te worden
  • Ervaring is mooi mee genomen, maar niet per se nodig. We zoeken vooral iemand met gezond verstand. Dan leren wij je het vak graag!

Geboden wordt

Een werkplek in een hecht team van ongeveer 20 mensen. Er is iedere avond een leuke sfeer in de keuken en de afwas is een belangrijk onderdeel van het keukenteam. Je telt echt mee!
 
Verder werken wij volgens de CAO horeca en ontvang je:

  • Een marktconform salaris naar leeftijd en ervaring
  • Reiskostenvergoeding mogelijk
  • De mogelijkheid om mee te eten in een tweesterrenrestaurant
  • 6 weken vakantie per jaar, omdat de zaak dan gesloten is: met de carnaval, een week in mei, 3 weken in juli / augustus en na de kerst twee weken vrij.

Meer informatie

Voor meer informatie bekijk onze bedrijfspagina (klik op ons logo bovenaan de vacature).

Solliciteren?
Solliciteer direct via onderstaande button.


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Synoniemen vacaturetitel

afwasser horeca keukenmedewerker catering

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.