GeoFort zoekt een zelfstandig werkend kok (16-38 uur) voor events en/of het pannenkoekenrestaurant
De horeca van GeoFort bestaat uit twee pijlers: het pannenkoekenrestaurant en de events. Als zelfstandig werkend kok kun je bij beide werken of kiezen voor de locatie die jouw voorkeur heeft.
Evenementen catering
Doordeweeks verzorg je de catering voor uiteenlopende events: van lunches en buffetten tot diners, BBQ’s en borrels voor groepen van 10 tot 300 personen. Bij grote evenementen werk je mee aan “festival cooking” voor gezelschappen tot 1.000 personen. Je draagt zorg voor een goede voorbereiding, een efficiënte uitvoering en een hoge kwaliteit van de gerechten.
Pannenkoekenrestaurant (optioneel)
In de weekenden en schoolvakanties kun je, als je dat wilt, in ons pannenkoekenrestaurant werken. Hier zorg je ervoor dat museumbezoekers en passanten genieten van ambachtelijke pannenkoeken en andere gerechten.
Daarnaast zorg je ervoor dat de keukens altijd schoon, geordend en goed voorbereid is voor zowel de events als het restaurant.
Voor meer informatie bekijk onze bedrijfspagina (klik op ons logo bovenaan de vacature).
Solliciteren?
Solliciteer direct via bovenstaande button.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
chef, chefkok, kok, keukenmanager