🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Bedrijfsleider

AXS Logistiek
Drechtsteden

Bekijk vacature nogmaals

Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.
Ondersteunde bestand types: doc, docx, pdf, rtf, odt.

Taken en verantwoordelijkheden

Als vestigingsleider heb je de verantwoordelijkheid over een vestiging en al het reilen en zeilen. Het is een zeer afwisselende functie waar geen dag hetzelfde is. In deze aansturende rol bepaal je natuurlijk zelf je werkweek met als doel; de vestiging zo optimaal mogelijk laten functioneren.


Je communiceert met key-accounts, schakelt met accountmanagers en vestigingsmedewerkers om uiteindelijk de klant met een goed gevoel de week te laten besluiten. Een greep uit de werkzaamheden:

  • schakelen met diverse medewerkers
  • contact met grote accounts en leveranciers
  • verantwoordelijk voor beleid op de vestiging
  • snelheid in zaken regelen, soms komen klanten met dringende zaken die moeten worden gecoördineerd.

Al met al: je bent verantwoordelijk voor ALLES op de vestiging; een UNIEKE rol!


Profiel kandidaat

Het zou natuurlijke en enorme pré zijn als je gewerkt hebt in een groothandelsomgeving of sterker nog; een sanitaire / schoonmaak omgeving. Uiteraard kijken we breder dan dat en zoeken we naar een persoon die verantwoordelijkheid neemt, snel in schakelen is en altijd aan staat. Je bent eigenlijk de ondernemer in loondienst.


Er zijn 2 opties qua profiel:

optie A)

  • MBO werk- en denkniveau
  • Bewezen achtergrond met leiding geven (branche maakt niet uit), waardoor je in staat bent om mensen te coachen, te motiveren en ergens op aan te spreken;
  • Zowel sociaal sterk in het contact met klanten en met werknemers
  • Analytisch denkvermogen > jij kijkt naar verbruik van klanten en anticipeert daarop m.b.t. de inkoop als ook de planning


optie B)

  • HBO werk- en denkniveau
  • Zowel sociaal sterk in het contact met klanten en met werknemers
  • Analytisch denkvermogen > jij kijkt naar verbruik van klanten en anticipeert daarop m.b.t. de inkoop als ook de planning
  • Snel kunnen schakelen tussen verschillende situaties
  • Het dynamisch handelen en interesse in verschillende onderwerpen (inkoop, HR, financiën, marketing en planning / operations)


Geboden wordt

Naast een hele inspirerende werkomgeving en een jong team bieden we:

  • Een goed salaris, afhankelijk van jouw ervaring tussen de € 3.000 - 3.750;
  • Een auto van de zaak behoort tot de mogelijkheden;
  • Veel verantwoordelijkheid om je 'eigen' vestiging te bouwen;
  • Diverse bonusregelingen;
  • Mogelijkheid tot het volgen van cursussen en opleidingen;
  • Een pensioenregeling;
  • Een werkgever die met jou mee denkt;
  • 25 vakantiedagen;
  • 8% vakantiegeld;
  • Telefoon en laptop van de zaak;
  • € 0,23 per KM reiskostenvergoeding


Meer informatie

Dit bedrijf is al jaren een grote speler op het gebied van Hygiëne. Zowel in de uitvoering er van alsmede ook de activiteiten als groothandel. Zij opereren landelijk en concurreren met organisaties zoals CWS en Ellis. Tot hun klantenkring behoren partijen in de fastfood, de horeca, scholengemeenschappen, zorginstellingen, denk hierbij aan McDonalds, Yulius, KFC and many more. Ze zijn gespecialiseerd in het wekelijks reinigen van sanitaire ruimtes. Zelfs op de moeilijkste plekken zullen ze het schoon krijgen. Ook doen ze het onderhoud aan verschillende hygiëneproducten en spullen binnen sanitaire ruimtes. Het is een familiebedrijf, dus ze zijn heel menselijk naar hun werknemers en denken mee als er problemen in privé kringen spelen. Daarnaast zijn het korte lijnen, wordt er veel service verleend aan klanten en willen ze zowel hun medewerkers als klanten blij zien.



Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.