Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.
“Het leuke aan mijn werk vind ik het contact met de bewoners en collega’s én de grote afwisseling. Het is nóóit een dag hetzelfde!” aldus Melanie, medewerker facilitaire diensten. We zijn op zoek naar een nieuwe collega facilitaire diensten.
Jij bent samen met je collega’s verantwoordelijk voor de uitstraling van de locatie, zowel binnen als buiten. Je bent de oren en ogen van de locatie. Wanneer je iets signaleert, speel je hier meteen op in. Het is belangrijk dat de locatie er altijd netjes uitziet voor onze bewoners, medewerkers en bezoekers, waarmee je regelmatig een gezellig praatje maakt. We werken in zelforganiserende teams, waarin je s ’ochtends in overleg met je collega de dag indeelt en jouw werk nog leuker en uitdagender wordt.
Je bent het aanspreekpunt voor de wasvoorziening en ontvangt de kleding van de bewoners, welke door een externe wasserij vervolgens gewassen wordt. Bij terugkomst sorteer je de was en draag je er zorg voor dat de was bij de juiste bewoner terugkomt. Verder voer je logistieke taken uit, zoals: het klaarzetten van activiteiten, het rondbrengen van de post en de boodschappen, het ontvangen van goederen of het ophalen van het vuil.
En dit alles binnen de (ouderen)zorg, waarbij je écht iets kunt betekenen voor anderen.
Solliciteer dan snel via onderstaande button! Heb je nog vragen over de vacature? Voor vragen op inhoudelijk vlak kan je contact opnemen met Emmy Weijnen, coördinator facilitaire diensten Dommelhoef, via het telefoonnummer: 040 215 80 00 of met Werving & Selectie, voor procesmatige vragen, via: 040 265 48 22 of werkenbij@archipelzorggroep.nl
Je bent gastvrij, sociaal, energiek en werkt met een grote lach en veel plezier. Werkplezier staat bij ons hoog in het vaandel! Je bent een aanpakker, flexibel en kan zowel goed zelfstandig als samen werken.
De locatie Dommelhoef bevindt zich in een mooi monumentaal pand in het centrum van Eindhoven. Hier wordt een combinatie van gespecialiseerde zorg, wonen en welzijn geboden aan mensen met een somatische (chronische lichamelijke) beperking of aandoening (denk aan: MS, Parkinson en NAH). De Gasterij bevindt zich in het entreegebied. Doordat we ook een
revalidatieafdeling hebben en dagbehandeling aanbieden, komen er veel cliënten en bezoekers van buitenaf in onze Gasterij (voor een hapje, drankje of praatje). Daarnaast organiseert dagbesteding regelmatig activiteiten hier voor onze bewoners. We werken met een leuk, gevarieerd en gemotiveerd team binnen de facilitaire diensten. Wil je een paar uurtjes meelopen om te onderzoeken of deze locatie bij je past? Dan ben je van harte welkom!
https://www.youtube.com/watch?v=zC_c899eeME