🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Horeca Locatiebeheerder – Circle K, Den Haag Centraal

Albron
Den Haag

Laat "Albron" contact met mij opnemen

Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.

Taken en verantwoordelijkheden

De functie

Op zoek naar een zelfstandige en gastvrije baan midden in het bruisende Den Haag?
Voor onze locatie bij Circle K, op loopafstand van het Centraal Station, zijn wij op zoek naar een enthousiaste Horecabeheerder. In deze rol ben jij hét gezicht van Albron: je zorgt voor een gastvrije sfeer, bereidt een smakelijke lunch en runt de locatie alsof het jouw eigen horecazaak is.

Wat ga je doen?

  • Je verzorgt dagelijks een verse en gevarieerde lunch voor gemiddeld 30 tot 50 gasten.
  • Je bereidt gerechten voor de counter en helpt gasten met een glimlach bij de kassa.
  • Je houdt overzicht op bestellingen, voorraad en planning.
  • Je werkt samen met een collega, maar bent als beheerder eindverantwoordelijk voor de locatie.
  • Je zorgt dat het restaurant altijd schoon, verzorgd en gastvrij oogt.

Wat neem je mee?

  • Ervaring in catering of horeca, bij voorkeur in een zelfstandige of verantwoordelijke rol.
  • Een gastvrije en verantwoordelijke houding: jij houdt graag overzicht en denkt vooruit.
  • Je werkt zelfstandig, maar vindt het ook leuk om samen te werken en in contact te staan met gasten.
  • Je woont in (de buurt van) Den Haag.
Onze menukaart voor jou

  • Een bruto uurloon vanaf €14,84, afhankelijk van ervaring.
  • Een contract van 27,5 uur per week (maandag t/m vrijdag).
  • Werktijden: van maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 14:30 uur – ideaal voor een goede werk-privĂ©balans.
  • Reiskostenvergoeding en toeslag bij werken op feestdagen.
  • 25 vakantiedagen bij fulltime dienstverband (38 uur) en 8% vakantiegeld.
  • Volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden binnen Albron.
  • Extra’s zoals personeelskortingen, uitjes en toegang tot Jong Albron.

Smaakt dit naar meer?

Solliciteer direct via de sollicitatiebutton. Heb je vragen? Neem gerust contact op met Enoc da Costa, Recruitment Business Partner Bedrijfshoreca, via 06 47581957 of werkenbij@albron.nl.

Wij kijken ernaar uit om jou te ontmoeten!

Bij Albron geloven we dat er voor iedereen een plek aan tafel is – ongeacht wie je bent, waar je vandaan komt of hoe je jouw talenten inzet. Samen maken we het verschil voor onze gasten en opdrachtgevers.

Albron Academy

Van bedieningsmedewerker tot kok en leidinggevenden: al onze collega’s van Albron hebben toegang tot de Albron Academy. Onder deze academy vallen 45 verschillende studies die jouw horeca-skills naar het volgende niveau brengen. Zowel thuisstudies als op locatie. Denk bijvoorbeeld aan een training oog voor mijn gasten, smaken in de keuken, barista-training of een training in Excel. Bij Albron vinden wij het superbelangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen. Daarom is er bij ons altijd ruimte voor een nieuwe uitdaging. Van spoelkeuken tot restaurantmanager en van locatie- naar regiomanager of naar kantoor. Welkom bij Albron!


Mogelijkheden in een bedrijfsrestaurant bij Albron

Werken met mensen

Lekkere gerechten maken voor gasten


Werken met verse ingrediënten

Samenwerken met verschillende collega's

Kom jij jouw eigen smaak toevoegen?

Afwassen van borden en pannen

Sollicitatieprocedure

  • Solliciteren
    Solliciteren bij Albron is heel eenvoudig. Is dit jouw nieuwe baan? Solliciteer dan direct via de sollicitatieknop en laat jouw gegevens achter. Cv is niet verplicht! Je ontvangt een bevestiging als jouw sollicitatie goed bij ons is binnengekomen.

  • Screening
    Wij gaan met je sollicitatie aan de slag. Een van onze collega’s neemt zo snel mogelijk telefonisch contact met je op zodat we alvast kennis kunnen maken.

  • Het sollicitatiegesprek
    Tijdens dit gesprek, onder een genot van een kop koffie, maken we nader kennis. Op locatie kan je zien waar je gaat werken en wie je collega's zijn.

  • Optioneel: 2e gesprek/meeloopdag
    Je komt nog een keer bij ons op locatie zodat je kennis kan maken met de werkzaamheden of mensen kunt ontmoeten in een tweede gesprek.

  • Het aanbod
    Als jij en wij na het gesprek nog steeds enthousiast zijn, doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden. Aanbieding akkoord en contract getekend?

  • Welkom bij Albron!
    Gefeliciteerd met jouw nieuwe baan en welkom bij Albron!

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.