🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Allround Cateringmedewerker & Barista Thales Hengelo

Albron
Hengelo Ov

Laat "Albron" contact met mij opnemen

Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.

Taken en verantwoordelijkheden

De functie

Ben jij een echte gastvrijheidsheld en een koffieliefhebber? Voor onze locatie Thales Hengelo – We Proudly Serve Espressobar (WSP) zoeken wij een Allround Cateringmedewerker & Barista. Samen met je collega’s zorg je dat elke gelegenheid vlekkeloos verloopt, van zakelijke bijeenkomsten tot diners en conferenties. Achter de barista-counter verras jij gasten met heerlijke koffiespecialiteiten en laat je zien wat hospitality écht betekent.

Wat ga je doen?

  • Gasten ontvangen met een glimlach – jij bent het visitekaartje van onze service.
  • Heerlijke koffie bereiden als barista, met liefde en vakmanschap.
  • Zalen en ruimtes klaarzetten en professioneel inrichten voor evenementen.
  • Gerechten en drankjes serveren met oog voor detail.
  • Flexibel inspelen op wensen van gasten en ad-hoc situaties oplossen.
  • Na afloop alles netjes opruimen en voorbereiden voor de volgende gelegenheid.
  • Werken met computers om evenementen en bestellingen soepel te laten verlopen.
Wat neem je mee?

  • Passie voor gastvrijheid en plezier in het verzorgen van evenementen.
  • Teamspeler met verantwoordelijkheidsgevoel en oog voor detail.
  • Hospitality zit in je DNA: je doet er alles aan om gasten een geweldige ervaring te geven.
  • Flexibele inzetbaarheid en geen probleem met wisselende werktijden.
  • Ervaring als barista of in de horeca is een prĂ©, enthousiasme en inzet zijn het allerbelangrijkst!
Onze menukaart voor jou

  • Een bruto uurloon vanaf €14,55,-
  • Een 24-urige werkweek, met uitzicht op een vast contract.
  • De locatie is geopend maandag t/m vrijdag, roosters ruim van tevoren bekend.
  • Tegemoetkoming in reiskosten.
  • 25 verlofdagen bij een fulltime werkweek.
  • Pensioenregeling via het pensioenfonds Horeca & Catering en een collectieve zorgverzekering.
  • Opleidings- en doorgroeimogelijkheden binnen Albron.

Klinkt dit als jouw nieuwe uitdaging? 

Klinkt dit als jouw nieuwe uitdaging? Klik op de sollicitatiebutton en laat je gegevens achter – wij nemen snel contact met je op! Heb je vragen? Stuur een bericht naar Enoc da Costa, Recruitment Business Partner Bedrijfshoreca, via 06-47581957 of werkenbij@albron.nl.

Wij kijken ernaar uit je te ontmoeten!

Bij Albron geloven we dat er voor iedereen een plek aan tafel is – ongeacht wie je bent, waar je vandaan komt of hoe je jouw talenten inzet. Samen maken we het verschil voor onze gasten en opdrachtgevers!

Albron Academy

Van bedieningsmedewerker tot kok en leidinggevenden: al onze collega’s van Albron hebben toegang tot de Albron Academy. Onder deze academy vallen 45 verschillende studies die jouw horeca-skills naar het volgende niveau brengen. Zowel thuisstudies als op locatie. Denk bijvoorbeeld aan een training oog voor mijn gasten, smaken in de keuken, barista-training of een training in Excel. Bij Albron vinden wij het superbelangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen. Daarom is er bij ons altijd ruimte voor een nieuwe uitdaging. Van spoelkeuken tot restaurantmanager en van locatie- naar regiomanager of naar kantoor. Welkom bij Albron!


Mogelijkheden in een bedrijfsrestaurant bij Albron

Werken met mensen

Lekkere gerechten maken voor gasten


Werken met verse ingrediënten

Samenwerken met verschillende collega's

Kom jij jouw eigen smaak toevoegen?

Afwassen van borden en pannen

Sollicitatieprocedure

  • Solliciteren
    Solliciteren bij Albron is heel eenvoudig. Is dit jouw nieuwe baan? Solliciteer dan direct via de sollicitatieknop en laat jouw gegevens achter. Cv is niet verplicht! Je ontvangt een bevestiging als jouw sollicitatie goed bij ons is binnengekomen.

  • Screening
    Wij gaan met je sollicitatie aan de slag. Een van onze collega’s neemt zo snel mogelijk telefonisch contact met je op zodat we alvast kennis kunnen maken.

  • Het sollicitatiegesprek
    Tijdens dit gesprek, onder een genot van een kop koffie, maken we nader kennis. Op locatie kan je zien waar je gaat werken en wie je collega's zijn.

  • Optioneel: 2e gesprek/meeloopdag
    Je komt nog een keer bij ons op locatie zodat je kennis kan maken met de werkzaamheden of mensen kunt ontmoeten in een tweede gesprek.

  • Het aanbod
    Als jij en wij na het gesprek nog steeds enthousiast zijn, doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden. Aanbieding akkoord en contract getekend?

  • Welkom bij Albron!
    Gefeliciteerd met jouw nieuwe baan en welkom bij Albron!

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.