🏆 EUROPEAN SEARCH AWARD 🏆

Horecamedewerker bij Riedel | 0 - 40 uur

Albron
Ede

Laat "Albron" contact met mij opnemen

Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.

Taken en verantwoordelijkheden

De functie

Als horeca medewerker verzorg jij het eten en drinken op locatie Riedel in Ede. Bij Riedel worden heerlijke fruitdranken gemaakt in de fabriek. Op deze locatie mag Albron het eten en drinken verzorgen. Je gaat hier samenwerken met een cateringbeheerder.

We zijn op zoek naar een nieuwe collega voor 25 uur per week, verdeeld over maandag t/m vrijdag tussen 08:00 uur en 15:00 uur.

Het recept voor een horeca medewerker

  • Warm welkom geven als hĂ©t visitekaartje van het restaurant
  • Gasten blij maken met heerlijk eten en drinken
  • Verrichten van banqueting werkzaamheden (o.a. borrels en vergaderingen)
  • Uitvoeren van kassa werkzaamheden
  • Flexibel inspelen op de dynamiek van de dag
  • De locatie keurig achterlaten voor de volgende dag
Wat neem je mee?

Welke ingrediënten heb je hiervoor nodig?

  • Passie voor eten, drinken en gastvrijheid
  • Relevante ervaring in de horeca of een ander service gericht beroep is een prĂ©
  • Goed in samenwerken, samen met je collega's maak je elke dag tot een succes
  • Verantwoordelijkheidsgevoel en goede communicatieve vaardigheden
  • Bezit van eigen vervoer 
Onze menukaart voor jou

  • Een bruto uurloon vanaf €14,55
  • Een contract van 25 uur per week, verdeeld over 5 dagen, bespreek de mogelijkheden met ons
  • Wisselende werktijden van maandag tot en met vrijdag tussen 07:00 uur en 20:00 uur 
  • Reiskostenvergoeding en toeslag bij feestdagen
  • 25 vakantiedagen bij fulltime dienstverband (38 uur) en 8% vakantiegeld
  • Volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden binnen Albron
  • Extra’s zoals personeelskortingen, uitjes en toegang tot Jong Albron

Klinkt dit als jouw nieuwe uitdaging? 
Laat je contactgegevens achter via de sollicitatiebutton en wij nemen snel contact met je op! Heb je vragen? Stuur een berichtje naar Enoc da Costa, Recruitment Business Partner Bedrijfshoreca via 06 47581957 en werkenbij@albron.nl

We kijken ernaar uit om je te ontmoeten! 

Bij Albron geloven we dat er voor iedereen een plek aan tafel is – ongeacht wie je bent, waar je vandaan komt of hoe je jouw talenten inzet. Samen maken we het verschil voor onze gasten en opdrachtgevers! 

Albron Academy

Van bedieningsmedewerker tot kok en leidinggevenden: al onze collega’s van Albron hebben toegang tot de Albron Academy. Onder deze academy vallen 45 verschillende studies die jouw horeca-skills naar het volgende niveau brengen. Zowel thuisstudies als op locatie. Denk bijvoorbeeld aan een training oog voor mijn gasten, smaken in de keuken, barista-training of een training in Excel. Bij Albron vinden wij het superbelangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen. Daarom is er bij ons altijd ruimte voor een nieuwe uitdaging. Van spoelkeuken tot restaurantmanager en van locatie- naar regiomanager of naar kantoor. Welkom bij Albron!


Mogelijkheden in een bedrijfsrestaurant bij Albron

Werken met mensen

Lekkere gerechten maken voor gasten


Werken met verse ingrediënten

Samenwerken met verschillende collega's

Kom jij jouw eigen smaak toevoegen?

Afwassen van borden en pannen

Sollicitatieprocedure

  • Solliciteren
    Solliciteren bij Albron is heel eenvoudig. Is dit jouw nieuwe baan? Solliciteer dan direct via de sollicitatieknop en laat jouw gegevens achter. Cv is niet verplicht! Je ontvangt een bevestiging als jouw sollicitatie goed bij ons is binnengekomen.

  • Screening
    Wij gaan met je sollicitatie aan de slag. Een van onze collega’s neemt zo snel mogelijk telefonisch contact met je op zodat we alvast kennis kunnen maken.

  • Het sollicitatiegesprek
    Tijdens dit gesprek, onder een genot van een kop koffie, maken we nader kennis. Op locatie kan je zien waar je gaat werken en wie je collega's zijn.

  • Optioneel: 2e gesprek/meeloopdag
    Je komt nog een keer bij ons op locatie zodat je kennis kan maken met de werkzaamheden of mensen kunt ontmoeten in een tweede gesprek.

  • Het aanbod
    Als jij en wij na het gesprek nog steeds enthousiast zijn, doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden. Aanbieding akkoord en contract getekend?

  • Welkom bij Albron!
    Gefeliciteerd met jouw nieuwe baan en welkom bij Albron!

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.