🏆 WINNAAR EUROPEAN SEARCH AWARD 2023 🏆

Supervisor logistiek

Select HR Nederland
UTRECHT

Laat "Select HR Nederland" contact met mij opnemen

Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.

Taken en verantwoordelijkheden

Als supervisor logistiek ben je dagelijks bezig met het aansturen van de teamleiders op de vloer en houdt jij je bezig met het verbeteren van de processen. Door de dynamiek in de werkomgeving is geen dag hetzelfde en is er altijd een nieuwe uitdaging.

Dit zijn de werkzaamheden:

  • Je stuurt het sorteerproces aan. Dit draait 24/7 en heeft diverse piek momenten op een dag;
  • Je houdt, samen met je collega's, het overzicht van het gehele proces. Stuurt aan waar nodig en controleert wat er gebeurd;
  • Je bent verantwoordelijk voor het optimaliseren van het proces. Signaleren van verbeteringen en deze verbeteringen voorstellen;
  • Je geeft leiding aan de teamleiders op de vloer;
  • Je zorgt ervoor dat de doelstellingen worden behaald, maar ook voor een prettig werkklimaat en fijne cultuur.

Profiel kandidaat

Dit zoeken we in jou:

  • HBO werk- en denkniveau;
  • Leidinggevende ervaring het liefst binnen de logistiek of transport branche;
  • Je bent communicatief sterk in de Nederlandse en Engelse taal;
  • Je staat open om in ploegendiensten te werken. Voornamelijk 2 ploegen met 1x in de 3 weken een nachtdienst;
  • Je vindt het leuk om processen te optimaliseren, je bent oplossingsgericht en analytisch. 

Geboden wordt

Wat kunnen ze jou bieden:

  • Een passend salaris op basis van leeftijd en ervaring tussen de €3241,- en €4540,- bruto per maand;
  • Onregelmatigheidstoeslagen tussen de 12,5% en 150%, waardoor je netto salaris aanzienlijk hoger wordt;
  • Direct dienstverband binnen de organisatie;
  • 23 vakantiedagen (maximaal 4,5 bijkopen of uitbetalen);
  • 8% vakantiegeld;
  • Reiskostenvergoeding; 
  • Collectieve zorgverzekering;
  • Je krijgt personeelskorting; 
  • Een zwaar pensioen waarvan 60% wordt betaald; 
  • Overuren worden betaald;
  • Goede balans tussen werk en prive;
  • Je krijgt de kans om door te groeien binnen de organisatie en er zijn veel mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en cursussen.  
Klinkt dit interessant voor je? neem dan contact op met Dion Gerritsen. 06 43 48 59 50.

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.