Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.
Ben jij op zoek naar een gezellige bijbaan voor de zondag? Hou je van werken in een leuk team en mensen blij maken met lekker eten en drinken? Dan is deze baan als Horecamedewerker in het bedrijfsrestaurant van Ahold Distributie Centrum in Zwolle perfect voor jou!Â
Wat ga je doen?
Smaakt dit naar meer? Solliciteer direct! Upload je contactgegevens via de sollicitatiebutton en wij nemen snel contact met je op. Heb je vragen? Neem gerust contact op met Enoc da Costa, Recruitment Business Partner bedrijfshoreca, via 06 47581957  of werkenbij@albron.nl.
Bij Albron geloven we dat er voor iedereen een plek aan tafel is – ongeacht wie je bent, waar je vandaan komt of hoe je jouw talenten inzet. Samen maken we het verschil voor onze gasten en opdrachtgevers!
Als horecamedewerker betekent dit € 13,99 in de avonden,  € 17,17 per uur in de nachten en op zaterdag en op zondag is dit € 21,62 per uur!Â
Mooi extra verdiend!Â
Van bedieningsmedewerker tot kok en leidinggevenden: al onze collega’s van Albron hebben toegang tot de Albron Academy. Onder deze academy vallen 45 verschillende studies die jouw horeca-skills naar het volgende niveau brengen. Zowel thuisstudies als op locatie. Denk bijvoorbeeld aan een training in agressie op de werkvloer, allergenentraining, barista-training of zelfs een training in Excel. Bij Albron vinden wij het superbelangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen. Daarom is er bij ons altijd ruimte voor een nieuwe uitdaging. Van spoelkeuken tot restaurantmanager en van locatie- naar regiomanager of naar kantoor. Welkom bij Albron!