🏆 WINNAAR EUROPEAN SEARCH AWARD 2023 🏆

Horecabeheerder | 0 - 40 uur

Albron
Rotterdam

Laat "Albron" contact met mij opnemen

Vul je naam, e-mail adres en telefoonnummer in.

Taken en verantwoordelijkheden

De functie

Albron zoekt een enthousiaste Horecabeheerder voor onze locatie bij Marsh en Mercer in het iconische Groot Handelsgebouw in Rotterdam. Marsh en Mercer is ’s werelds grootste verzekeringsmakelaar en risicoadviseur, met meer dan 45.000 medewerkers in 130 landen.

Je werkt samen met een team van 4 collega’s, verspreid over maandag t/m vrijdag. De werktijden liggen tussen 07:30 en 15:00 uur. De locatie ligt pal naast Rotterdam Centraal en is dus uitstekend bereikbaar met het OV.

Een werkdag als Horecabeheerder

  • Je start de dag met de voorbereidingen voor de lunch.
  • Je checkt de banquetingactiviteiten van die dag en zet ook deze in gang.
  • Zodra je collega’s binnenkomen, verdeel je de taken: koffieautomaten checken, banqueting, lunch voorbereiden.
  • Tijdens de lunch draait het team samen: van kassa tot spoelkeuken en aanvullen.
  • Na de lunch zorg je voor een vlotte schoonmaak en pak jij je administratieve taken op: menuplanning, bestellingen, HACCP, banquetingaanvragen.
  • Als horecabeheerder ben jij het aanspreekpunt op locatie. Je regelt de personeelsplanning, houdt je bezig met eventuele ziekmeldingen en zorgt voor een goed draaiend team.

Je bent niet alleen operationeel verantwoordelijk, maar ook een leider die het voortouw durft te nemen. Jij bouwt aan een sterk, hecht team en zorgt voor tevreden gasten Ă©n een goedlopende locatie.

Wat neem je mee?

  • Affiniteit met eten en drinken
  • Ervaring in de cateringsector
  • Basiskennis van administratie (zoals bestellingen en menuplanning)
  • Eerdere ervaring in een leidinggevende rol
  • Oog voor mensen – opdrachtgever, gasten Ă©n team
  • Goede timemanagementvaardigheden
  • Positieve energie en gevoel voor humor
Onze menukaart voor jou

  • Een bruto uurloon vanaf €15,51 (excl. vakantiegeld)
  • Een contract van 30 uur per week (ma–vr)
  • Gunstige werktijden tussen 07:30–15:00 uur
  • Bedrijfskleding en reiskostenvergoeding vanaf 10 km
  • 25 vakantiedagen op fulltime basis (38 uur)
  • Intensieve begeleiding op locatie Ă©n op afstand
  • Toegang tot trainingen via de Albron Academy

Smaakt dit naar meer? Solliciteer direct!

Upload jouw contactgegevens en korte motivatie via de sollicitatiebutton en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op. Heb je nog vragen? Stel ze gerust aan Enoc da Costa, Recruitment Business Partner Bedrijfshoreca via 06 47581957 en werkenbij@albron.nl.

Over Albron

Albron is de grootste foodserviceorganisatie van Nederland, met bijna 900 locaties en 4500 collega’s. We zijn actief in onder andere zorg, bedrijfsleven, onderwijs, horeca en recreatie – van Coffeecompany tot Center Parcs en de Keukenhof.

Sinds de fusie met Hutten zijn we nĂłg sterker vertegenwoordigd in het land. Onze missie? 250.000 gasten per dag laten genieten van lekker, gezond, duurzaam en betaalbaar eten.

Als stichting investeert Albron de helft van haar winst in sociale initiatieven, zoals Lunchmaatjes, en de andere helft in de toekomst van het bedrijf. Werken bij Albron is dus niet alleen goed voor jou – maar ook voor de wereld om je heen.

Albron Academy

Van bedieningsmedewerker tot kok en leidinggevenden: al onze collega’s van Albron hebben toegang tot de Albron Academy. Onder deze academy vallen 45 verschillende studies die jouw horeca-skills naar het volgende niveau brengen. Zowel thuisstudies als op locatie. Denk bijvoorbeeld aan een training oog voor mijn gasten, smaken in de keuken, barista-training of een training in Excel. Bij Albron vinden wij het superbelangrijk dat jij alle mogelijkheid krijgt om jezelf te blijven ontwikkelen. Daarom is er bij ons altijd ruimte voor een nieuwe uitdaging. Van spoelkeuken tot restaurantmanager en van locatie- naar regiomanager of naar kantoor. Welkom bij Albron!


Mogelijkheden in een bedrijfsrestaurant bij Albron

Werken met mensen

Lekkere gerechten maken voor gasten


Werken met verse ingrediënten

Samenwerken met verschillende collega's

Kom jij jouw eigen smaak toevoegen?

Afwassen van borden en pannen

Sollicitatieprocedure

  • Solliciteren
    Solliciteren bij Albron is heel eenvoudig. Is dit jouw nieuwe baan? Solliciteer dan direct via de sollicitatieknop en laat jouw gegevens achter. Cv is niet verplicht! Je ontvangt een bevestiging als jouw sollicitatie goed bij ons is binnengekomen.

  • Screening
    Wij gaan met je sollicitatie aan de slag. Een van onze collega’s neemt zo snel mogelijk telefonisch contact met je op zodat we alvast kennis kunnen maken.

  • Het sollicitatiegesprek
    Tijdens dit gesprek, onder een genot van een kop koffie, maken we nader kennis. Op locatie kan je zien waar je gaat werken en wie je collega's zijn.

  • Optioneel: 2e gesprek/meeloopdag
    Je komt nog een keer bij ons op locatie zodat je kennis kan maken met de werkzaamheden of mensen kunt ontmoeten in een tweede gesprek.

  • Het aanbod
    Als jij en wij na het gesprek nog steeds enthousiast zijn, doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden. Aanbieding akkoord en contract getekend?

  • Welkom bij Albron!
    Gefeliciteerd met jouw nieuwe baan en welkom bij Albron!

Log in bij Nederlandvacature via Google
Gebruik je Google-account om in te loggen bij Nederlandvacature. Je hoeft geen wachtwoorden meer te onthouden. Inloggen gaat snel, makkelijk en veilig.